Jeugd: Twee overwinningen en twee nederlagen
FC Emmen O21 ging zaterdagmiddag hard onderuit in Nijmegen. De ploeg van trainer Marc Hegeman verloor met 5-1 bij NEC O21. Binnen het kwartier stond het al 2-0 voor de thuisploeg en in de 33e minuut viel ook nog de 3-0. FC Emmen O21 begon de tweede helft beter. Stan van Manen maakte al snel de 3-1, maar daar bleef het helaas bij. NEC O21 maakte in het laatste gedeelte van de wedstrijd nog twee doelpunten, waardoor FC Emmen O21 met een ruime nederlaag terug de bus in ging.
FC Emmen O19 won de eerste thuiswedstrijd in Divisie 4. Het team van trainer Mika Eering was op De Oude Meerdijk met 6-0 te sterk voor Veluwezoom O19. Lars Miedema werd de man van de middag. Hij wist maar liefst vier keer te scoren. Na een 1-0 ruststand waren de Emmenaren in de tweede helft duidelijk een maatje te groot voor Veluwezoom O19. Nadat Lars Miedema vier keer had gescoord, wisten invallers Quincy Cijntje en Daan Lambers ook het net nog te vinden.
FC Emmen O17 boekte in Almere een 1-2 zege op Waterwijk O17. De formatie van trainer Jordan Poeste kwam na een 0-0 ruststand halverwege de tweede helft op een 1-0 achterstand. Uit een counter was het eerste schot op doel raak. FC Emmen O17 knokte zich terug en kwam na een eigen doelpunt van Waterwijk O17 in minuut 84 langszij. Eén minuut voor tijd viel ook nog de 1-2, waardoor FC Emmen O17 toch nog met drie punten van het veld liep. Driven Drenthe werd de matchwinner.
FC Emmen O15 liep tegen een onnodige nederlaag aan. De ploeg van trainer Jeroen Dijkstra verloor met 2-4 van SC Heerenveen O15. Nadat de Friezen op een 0-1 voorsprong waren gekomen, maakte verdediger Jesse Veltman al snel de 1-1. In de tweede helft kwam FC Emmen O15 op voorsprong dankzij een treffer van invaller Sem Hoekstra. Waar FC Emmen O15 verzuimde om verder afstand te nemen, kwamen de gasten uit Heerenveen plotseling weer langszij. De wedstrijd kantelde in het voordeel van SC Heerenveen O15 en de Friezen maakten in de slotfase dan ook de 2-3 en 2-4.
Door de vorst werden de thuiswedstrijden van FC Emmen O14, FC Emmen O13, FC Emmen O12 en FC Emmen O11 afgelast.
Foto’s: Jasper Boer