Terug naar overzicht Terug

Activiteiten rondom FC Emmen – TOP Oss


Voorafgaand, tijdens en na de wedstrijd tegen TOP Oss is er genoeg te doen op De Oude Meerdijk. Kom vroeg naar het stadion en doe mee met de activiteiten! Lees hieronder een greep.

Stichting Voor Lieke
De wedstrijd staat in het teken van Stichting Voor Lieke. Aanleiding is de bijzondere actie van de 13-jarige FC Emmen-supporter Seth Loves. Hij zamelde statiegeldflessen en blikjes in en wordt daarom door ons in het zonnetje gezet. Ook vragen we rondom de wedstrijd op verschillende manieren aandacht voor Stichting Voor Lieke. Zo komen onze spelers het veld op in speciale shirts en ligt er voor iedere supporter een polsbandje klaar.

Nieuwe chips van Jumbo op het HIERKOMIKWEG-plein
Op het HIERKOMIKWEG-plein zijn verschillende activiteiten. Uiteraard onder het genot van een hapje en een drankje. Deze keer spelen we spijkerpoepen. Doe mee, speel tegen elkaar en wie weet ga jij er met een leuke prijs vandoor! Daarnaast verkoopt Jumbo de nieuwe droge worst chips en kun je deze winnen.

Huldiging en afscheid
In de rust wordt onze materiaalman Karel Hilbrands gehuldigd. Karel is deze week maar liefst 25 jaar in dienst bij onze club en wordt daarom in het middelpunt gezet. Daarnaast nemen we afscheid van jeugdspeler Samil Koroma. Hij maakte afgelopen zomer de overstap naar Feyenoord.

DJ Roy in het supportershome
Na de wedstrijd is er in het supportershome onder de Oosttribune live muziek van DJ Roy. Onze spelers Joshua Mukeh en Vincent Carus zullen daar ook aanwezig zijn voor een praatje!

Tickets
Er zijn nog tickets verkrijgbaar. Heb je nog geen ticket voor deze wedstrijd? Scoor dan jouw ticket via tickets.fcemmen.nl en zorg dat je d’r bij bent!


Trotse bouwer van deze website