Terug naar overzicht Terug

Veiling geopend: scoor een gedragen én gesigneerd wedstrijdshirt!

Vanaf de aftrap van TOP Oss – FC Emmen, zaterdag om 16.30 uur, is de shirtveiling geopend! De gedragen én gesigneerde wedstrijdshirts van onze spelers worden nu aangeboden via MatchWornShirt.

Deze shirts worden exclusief gedragen tijdens het duel van zaterdag 17 januari en worden na afloop gesigneerd door de speler die het shirt heeft gedragen. Een uniek aandenken voor iedere supporter!

Met jouw bod steun je bovendien het goede doel: de opbrengst van de veiling gaat naar de maatschappelijke programma’s van FC Emmen Naoberschap. Daarmee zetten we ons in voor mensen in onze regio die wel wat extra aandacht of hulp kunnen gebruiken.

Bieden kan tot vrijdag 23 januari om 20.00 uur!

Wil jij zo’n speciaal shirt in handen krijgen én iets betekenen voor een ander? Klik op de knop hieronder en doe mee aan de veiling.

Met mekaor, veur mekaor!