Update: Ticketinfo TOP Oss en Helmond Sport-uit
Hier vind je alle ticketinformatie over TOP Oss – FC Emmen op vrijdag 21 februari en Helmond Sport – FC Emmen op maandag 24 februari.
TOP Oss – FC Emmen | Vrijdag 21 februari, 20.00 uur |
Start ticketverkoop | Woensdag 12 februari, 18.30 uur |
Einde ticketverkoop | Donderdag 20 februari, 16.00 uur |
Vervoer | Auto/bus (meer info) |
Stadion geopend | Vanaf 19.00 uur |
Capaciteit uitvak | 450 supporters |
Betaalmethoden uitvak | Alleen PIN |
Vervoer TOP Oss – FC Emmen
Bekijk hieronder de vervoersmogelijkheden voor de uitwedstrijd in Oss. Het is niet mogelijk om met het openbaar vervoer naar de wedstrijd te reizen.
- Auto: Vanaf vrijdag 14 februari om 12.00 uur is het mogelijk om je auto-ticket aan te schaffen. Koop je auto-ticket voor €11,- via www.fcemmen.nl/tickets. Het omwisselpunt vindt plaats bij de stadion van TOP Oss.
- Bus met Zuidtribune: Koop je bus-ticket via www.fcemmen.nl/tickets. Log in met jouw account. Selecteer de betreffende uitwedstrijd en klik op bus Zuidtribune. Leden van de Zuidtribune betalen € 26,- en niet-leden betalen € 36,-. Het officiële ticket ontvang je, net als anders, op een later moment (in de bus of bij het stadion van de tegenstander). Voor vragen kun je tijdens onze openingstijden bellen naar 0591-670670.
- Busreis met Supportersvereniging Rood Wit: Geef je op via [email protected], je betaalt bij hen je ticket en de busreis. Vermeld bij het aanmelden je naam, adres, telefoonnummer, je klantnummer bij FC Emmen en eventueel lidnummer van de Supportersvereniging. Totaalprijs: leden €25,- (volwassenen) of €15,- (t/m 12 jaar), niet-leden €35,- (volwassenen) of €15,- (t/m 12 jaar). Kijk voor alle informatie en vertrektijden op hun website of social media.
In het hele stadion geldt een rookverbod, dus ook in het gastenvak. Neem altijd een geldig identiteitsbewijs mee, een kopie wordt niet geaccepteerd!
Vervoer Helmond Sport – FC Emmen
Voor deze uitwedstrijd geldt een verplichte buscombi. Er gaan deze wedstrijd geen bussen van de Zuidtribune en Supportersvereniging Rood Wit. Daardoor is het niet mogelijk om kaarten te kopen. Als je eerder een auto-ticket of een bus-ticket van de Zuidtribune hebt gekocht en je ticket nog niet hebt geretourneerd, kun je dat hieronder doen.
Het is niet meer mogelijk om je tickets te retourneren.