Terug naar overzicht Terug

Spelers tussen de kinderen bij Naoberschap-boarding op Open Dag


De regen viel met bakken uit de lucht, maar dat hield de supporters van FC Emmen niet tegen om massaal naar de Open Dag op De Oude Meerdijk te komen. Ook FC Emmen Naoberschap was erbij met een actieve bijdrage op het activiteitenplein voor het stadion. De voetbalboarding van Naoberschap bleek een schot in de roos: kinderen stonden in de rij om een potje te voetballen, tegen elkaar én tegen de trainers van Naoberschap.

Gedurende de hele middag klonk er gelach, gejuich en aanmoediging rondom het boardingveld. De fanatieke jonge voetballertjes maakten er samen met de Naoberschap-trainers een sportief feestje van. En het werd nóg leuker na de officiële spelerspresentatie. Want toen sloten twee spelers van het eerste elftal zich aan bij het voetbalplezier.

Rhein en Østergaard doen mee
Middenvelder Torben Rhein en verdediger Christian Østergaard deden mee met de kinderen. Er werd niet alleen partijtje gespeeld, maar ook afgesloten met een spannende penalty shootout. Daarbij namen de profs zelf plaats onder de lat als keeper!

Het hoogtepunt kwam aan het eind van de shootout: Torben Rhein overhandigde zijn eigen voetbalschoenen, mét handtekening, aan de winnaar. Een prachtig aandenken aan een bijzondere dag!