Terug naar overzicht Terug

Jeugd: Ruime zege voor de O17


FC Emmen O19 ging zaterdagmiddag op eigen veld met 1-3 onderuit tegen koploper Almere City FC O19. De ploeg van trainer Mika Eering stond na twintig minuten al op een 0-3 achterstand. Al was de eerste kans van de wedstrijd wel voor de thuisploeg, maar aanvoerder Raff ten Voorde kopte op de lat. Hierna werden fouten van de Emmenaren genadeloos afgestraft en speelde FC Emmen O19 een verloren wedstrijd. Tien minuten voor tijd redde Remiyan Muthuccumaru de eer vanaf de strafschopstip.

FC Emmen O17 plaatste zich zaterdag voor de promotiepoule. Het team van trainer Robin Jalving won met 1-3 op bezoek bij Waterwijk O17. In Almere kwam FC Emmen O17 via een treffer van Elyezel Kaburo vlak voor de thee op een 0-1 voorsprong. Na de rust was dezelfde Kaburo opnieuw trefzeker, 0-2. Waterwijk O17 probeerde terug in de wedstrijd te komen, maar verdediger Thijmen Wessels zette FC Emmen O19 op 0-3. In de blessuretijd maakte Waterwijk O17 toch nog de eretreffer.

FC Emmen O15 speelde op het veld van vv Ruinen met 1-1 gelijk tegen de leeftijdsgenoten van SC Heerenveen. De formatie van trainer Harold Wekema was in de eerste helft de bovenliggende partij, maar in de eindfase was het niet effectief genoeg. Uiteindelijk kwamen de Emmenaren wel op een 1-0 voorsprong. Mohammed Saleh was van dichtbij trefzeker. Na een ongelukkig eigen doelpunt ging FC Emmen O15 met een 1-1 tussenstand de rust in. In de tweede helft gingen beide teams op zoek naar de gelijkmaker, maar treffers vielen er niet meer.

FC Emmen O12 ging zaterdagochtend in de stromende regen de strijd aan met De Graafschap O12. FC Emmen O11 kreeg bezoek van Hoogeveen O12 en FC Emmen O10 speelde uit bij Borger O11. In deze leeftijdscategorieën staat de individuele ontwikkeling voorop. De uitslagen van deze wedstrijden worden daarom niet gepubliceerd.