Terug naar overzicht Terug

Jeugd: Belangrijke thuiswedstrijd voor FC Emmen O21 tegen Excelsior O21


Alleen FC Emmen O19 en FC Emmen O21 komen zaterdag in actie in competitieverband. De overige jeugdteams (op FC Emmen O11 na) verblijven tijdens het Paasweekend in Londen, waar onder andere een toernooi wordt gespeeld.

Voor FC Emmen O21 wacht zaterdag een belangrijke thuiswedstrijd. De ploeg van trainer Marc Hegeman speelt namelijk tegen concurrent Excelsior O21. Beide ploegen staan met nog vijf wedstrijden te gaan op een degradatieplaats in Divisie 2. FC Emmen O21 heeft zes punten, Excelsior O21 heeft er drie. NAC Breda O21 staat met negen punten nog relatief in de buurt van de Emmenaren. Om degradatie te voorkomen moet er zaterdag wel gewonnen worden. Vorige maand werd de uitwedstrijd tegen Excelsior O21 nog gewonnen. In Rotterdam eindigde het duel in 2-5. De wedstrijd op De Oude Meerdijk begint zaterdag om 14.00 uur. Toeschouwers zijn welkom via de ingang bij het uitvak.

FC Emmen O19 kent ook een lastige periode. Het team van trainer Mika Eering is al zes wedstrijden zonder zege en staat met vijf punten uit acht wedstrijden op een degradatieplek in Divisie 4. Zaterdag speelt FC Emmen O19 de uitwedstrijd tegen Roda JC O19. De Limburgers staan met dertien punten in de middenmoot. Eerder dit jaar eindigde de thuiswedstrijd tegen Roda JC O19 in een 3-3 gelijkspel. De aftrap in Kerkrade is zaterdag om 13.00 uur.