Jeugd: Zege voor FC Emmen O15 op PEC Zwolle O15
FC Emmen O21 boekte zaterdagmiddag een mooie zege in Rotterdam. De ploeg van trainer Marc Hegeman was met 2-5 te sterk voor Excelsior O21. FC Emmen O21 kreeg in de eerste minuut van de wedstrijd gelijk een penalty. Daarnaast ontving een speler van Excelsior O21 een rode kaart. Jorn Hekkert schoot vervolgens vanaf elf meter raak. In de 8e minuut kreeg Excelsior O21 ook een strafschop, waardoor het al snel 1-1 werd. Met een man meer ging FC Emmen O21 weer op zoek naar de voorsprong. In de 27e minuut schoot Jorn Hekkert een vrije trap prachtig binnen; 1-2. FC Emmen O21 besliste nog voor rust de wedstrijd door treffers van Zakaria Belfassi en Stan van Manen. In de tweede helft scoorde Excelsior O21 nog wel de 2-4, maar het slotakkoord was voor Jorn Hekkert. Een kwartier voor tijd scoorde hij zijn derde treffer van de middag en voltooide daarmee zijn hattrick.
FC Emmen O19 heeft zich zaterdag vergeten te belonen. Het team van trainer Mika Eering speelde een goede wedstrijd, maar moest genoegen nemen met een puntendeling. Op De Oude Meerdijk eindigde de thuiswedstrijd tegen Roda JC O19 in een 3-3 gelijkspel. FC Emmen O19 kwam na een halfuur spelen op een 1-0 voorsprong. Uit een voorzet van D’Angelo Grootfaam kon Yvarion Gorissen binnenschuiven. Een paar minuten later maakte Roda JC O19 echter alweer gelijk. In de blessuretijd van de eerste helft kwamen de gasten uit Limburg op 1-2. De Emmenaren gaven niet op en speelden vervolgens een sterke tweede helft. In de 55e minuut scoorde spits Remiyan Muthuccumaru op prachtige wijze de 2-2. En twee minuten later was het alweer raak. Grootfaam bleef oog in oog met de Limburgse doelman koelbloeding en schoot de 3-2 binnen. FC Emmen O19 leek op weg naar een zege, maar Roda JC O19 scoorde vijf minuten voor tijd alsnog de 3-3. In de slotfase kregen beide teams nog een rode kaart. Voor FC Emmen O19 moest Gorissen het veld verlaten.
FC Emmen O17 kon na de midweekse zege op FC Groningen O17 het goede gevoel niet doorzetten. De formatie van trainer Jordan Poeste verloor met 3-2 op bezoek bij Buitenboys O17. Ondanks het matige spel ging FC Emmen O17 nog wel rusten met een 1-2 voorsprong. Gracjan Szurko was twee keer trefzeker. In de tweede helft ging het volledig mis en ging FC Emmen O17 met een 3-2 nederlaag terug naar Emmen.
FC Emmen O15 boekte een knappe zege op PEC Zwolle O15. Waar de ploeg van trainer Jeroen Dijkstra vorige week nog met 3-0 onderuit ging tegen PEC Zwolle O15, wist het nu wel te winnen. Op eigen veld werd het 2-1. Na een 0-0 ruststand kwam FC Emmen O15 al vroeg in de tweede helft op een 0-1 achterstand. De Emmenaren gaven niet op en kwamen via een doelpunt van Teymur Alijev weer langszij. Door een rake kopbal van Rojani Laturette bleven de drie punten in Emmen. En dat was ook mede te danken aan een aantal knappe reddingen van doelman Marcus van den Berg.
FC Emmen O14 wist ook op eigen veld te winnen. De jongens van trainer Harold Wekema waren met 5-1 te sterk voor DVS’33 uit Ermelo. Door een raak afstandsschot van Cyriel de Jonge kwam FC Emmen O14 op een 1-0 voorsprong. Even later werd de voorsprong verdubbeld door Jorn Boorsma. Na de aansluitingstreffer van DVS’33 O14 scoorde Maarten Smit vanuit een penalty de 3-1. In de tweede helft kwam de voorsprong niet meer in gevaar en door treffers van Jorn Boorsma en Bereket Birhane werd het uiteindelijk nog 5-1.
FC Emmen O13 ging tegen de leeftijdsgenoten van Go Ahead Eagles O13 onderuit. Op De Oude Meerdijk verloor de formatie van trainer Albert Jan van Oosten met 0-3. Maandagavond komt FC Emmen O13 alweer in actie. Dan komt FC Groningen O13 om 18.00 uur op bezoek in Emmen.
Foto’s: Jasper Boer











